AĞRI Kabuk Satışı

Ceviz,Fındık,Fıstık,Badem,Kayısı,Şeftali Kabuğu Fiyatları

Yeli Tarım ve Gıda Ürünleri olarak Doğu Anadolu Bölgelerinden katı yakıt kabuk temin etmekteyiz.
Topladığımız kabukları 50kglık uygun çuvallarla paketleyerek tüm Türkiye’ye adresinize kadar gönderiyoruz.

Dünyanın kayısı ihtiyacının yaklaşık olarak %85-90’ını karışılayan ve Türkiye ‘de en lezzetli ve kaliteli kayısıları Malatya ve Elazığ Baskil bölgelerinden çıkmaktadır.
Hasat zamanı kayısılar toplanıp işlenmeye verilir.Kayısıları %80 lik bir kısmı kuru kayısı olmak üzere kurutma işlemine gönderilir.
Burada Çekirdeğinden ayrıştırılan kayısı , fabrikada işlendikten sonra çekirdek kısmı ve kabuğu ayrılmaktadır.Kabuğu ise yıkanıp kurutulduktan sonra katı yakacak yakıt olarak kullanılır.
İç Çekirdek gıda ve sağlık alanlarında kullanılır iken, kayısı çekirdeği kabuğu katı yakıt olarak ve kozmetik, silah sanayi, metal sanayi,ilaç sanayi ve kimya sektörlerinde aktif olarak tercih edilmektedir.

Badem,Fıstık,Ceviz,Şeftali,Fındık Kabuğu çeşitleride kayısı kabuğu gibi aynı işlemlerden geçmekte ve neminden arındırılarak katı yakacak olarak yada sanayi kuruluşlarına işlenmek üzere verilmektedir.

Bölgelere göre müşterilerimizin istekleri doğrultusunda erzurum ve erzincana şeftali çekirdeği kabuğu, ile kayısı çekirdeği kabuğu göndermekteyiz.
Gaziantep,Ağrı Kabuk Satışı,Urfa,Diyarbakır gibi bölgelerimizede ağırlıklı olarak fıstık ve ceviz kabuğu göndermekteyiz.Bütün kabuk çeşitlerimiz birbirine yakın ısı kalorisine sahiptir.

Müşteri memnuniyemiz ve dürüstlük ilk önceliğimiz.Satış öncesi ve sonrası destek veriyoruz,ürünlerimizi kurumsal güvenceyle size teslim ediyoruz
.Bütün ürünlerimizi iade garantilidir.Beğenmezseniz yada üründen kaynaklı bir sorun olursa
iade alıyoruz.

Ceviz Kabuğu, Fındık Kabuğu,Fıstık Kabuğu,Badem Kabuğu,Kayısı Çekirdeği Kabuğu,Şeftali Kabuğu fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.İnternet sitemizden sabit bir fiyat veremiyoruz.
Stok durumu,tedarik durumu,ürün rekoltesi,tonajlı sipariş gibi etkenlerden dolayı fiyatlarımız değişim göstermektedir.

Gönderim Yaptığımız İl ve İlçeler

AĞRI Kabuk Satışı, Fiyatları

Diyadin Kabuk Satışı, Fiyatları
Doğubeyazıt Kabuk Satışı, Fiyatları
Eleşkirt Kabuk Satışı, Fiyatları
Hamur Kabuk Satışı, Fiyatları
Patnos Kabuk Satışı, Fiyatları
Taşlıçay Kabuk Satışı, Fiyatları
Tutak Kabuk Satışı, Fiyatları

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.