Fıstık Kabuğu Satanlar

Firmamız , doğu anadolu ve doğu karadeniz bölgesinden çıkan fındık kabuğu,fıstık kabuğu,badem kabuğu,ceviz kabuğu ve kayısı çekirdeği kabuklarını özenle toplayarak çuvallara nakil eder.Türkiye içerisindeki istediğiniz bölgeye yakaca kabuk teslimatı yapıyoruz.

Fıstık Kabuğu Satışı

Çeşitli üreticilerden tedarik ettiğimiz fıstık kabuğu nu Elazığdaki tesisimzide depoluyoruz.Satmadan önce bütün ürünlerimizi teste tabi tutuyoruz.Yanma oranını ölçüyoruz, bacadaki bıraktığı birikime bakıyoruz, gelen çuvalların içindeki çöp diye tabir edilen topraklı pislikleri arındırıyoruz ve istediğiniz şekilde paketleyerek adresinize teslim ediyoruz.

Fındık Kabuğu Satışı mız bütün Türkiyeye ve Yurtdışına geçerlidir.

Ödeme Şartlarımız 

Ödemeyi kredi kartına taksit,kredi kartı nakit , havale , internet sitemizden kredi kartıyla ödeme , nakit ödeme şeklinde yapabilirsiniz.Yurtdışı ödemelerde akreditif ve Paypal hesabıyla ödeme gerçekleştirebilirisiniz.

Kargo & Lojistik

Ürünü sipariş ettikten sonra anlaşmalı lojistik firmalarıyla kamyon bazında yükleme yapılır.Kantarda tonaj hesaplanır.Kantar fişiyle adresinize teslim edilip , fişteki miktara göre ödeme alınır. Tonajsız miktarlarda 200kg a kadar anlaşmalı Yurt İçi Kargo ile adresinize teslim edilir.

Paketleme

Kabuklarımız 50kg lık beyaz çuvallarla paketlenir , içerisindeki istenmeyen çöp oranı(toprak,çamur,çalı,çırpı,toz vb.) minimumda tutulur.Yüksek tonajlardan kamyonla transfer yapılır.

Stok

Yoğun talebe göre stok durumumuz değişmektedir.Bazı ürünler şartlara göre daha fazla tüketilmektedir.Bu yüzden kabuk satışı mız için stok ve tedarik durumumuzu lütfen sorunuz.İstediğiniz ürünleri bize sormaktan çekinmeyiniz.

Destek & İade

Ürünlerimizi beğenmediğiniz koşullarda bize bildirerek iade edebilirsiniz. Soru Talep ve Destek İçin : 0 531 254 08 18

Çağrı Merkezi: 0850 302 74 42

SİPARİŞ 

Sipariş için sitemizdeki online talep formunu doldurabilirsiniz.Online Sipariş formu için tıklayınız. Ayrıca 0 531 254 08 18 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Güvence & Faturalandırma

Siparişleriniz Yeli Tarım Gıda Ltd Şti güvencesiyle hazırlanır ve adresinize teslim edilir.Güven ve dürüstlük bizim için esastır. Şirketimiz adresinize fatura keserek faturanız kargolanır. Her hakkınız güvence altına alınır.

 

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.